KOCIAKI DO ADOPCJI

Nasze kociaki, dzisiaj chciały się zaprezentować w nadziei na nowe kochające domy❤️
1. Szila, bardzo ruchliwa i ciekawska koteczka😁 uwielbia pieszczoty i dobrze dogaduje się z innymi kociakami. Ma 3 miesiące, Jest Odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana. Za kilka miesięcy obowiązuje bezpłatna kastracja.
2. Klusia, zna ją każdy i każdemu nasza Klusia skradła serducho❤️ jej nie da się nie lubić, wesoła, zaczepialska i piękna o ciekawym umaszczeniu😊 trzeba się strzec przechodząc obok jej klateczki!! Klusia zawsze wystawia łapki i przyciąga nas na głaskanie😁 sprytna bestia!! Jest Odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana i wykastrowana!!! Ma 6 miesiący.
3. Lupi, czarne szczęście nasze❤️ On tak błaga i prosi o pieszczoty i o kontakt z człowiekiem🥹 nie lubi być sam, w tedy leży smutny a nam serce pęka, czy ktoś zainteresuje się tym Kocim dzieckiem? Jest przyjacielski i ma 3 miesiące 🥰 Odrobaczony, zachipowany a za kilka miesięcy czeka go bezpłatna kastracja, zapraszamy do adopcji😍
4. Ru, śliczna malutka, delikatna i troszkę mniej odważna od innych swoich rówieśników ale niezwykle wdzięczna i kochana🥹 jest szczupła ale ma puszysty ogonek i to sprawia, że jest wyjątkowa❤️ Ru ma 3 miesiące, jest Odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana. Po osiągnięciu dojrzałości płciowej, obowiązuje darmowa kastracja.
5. Boni, to maleństwo… Ten chłopczyk mimo swojego wieku (zaledwie dwóch miesięcy) już został skazany na bezdomność…☹️ Nie może dłużej pozostać w schronisku z resztą tak jak pozostałe nasze Kocięta. Jest jeszcze malutki ale bardzo chętny do zabawy i do kontaktu z człowiekiem❤️ jest odrobaczony, zachipowany a po osiągnięciu dojrzałości obowiązuje bezpłatna kastracja😊
W sprawie adopcji lub po więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu 574-335-112☎️

Kategoria: Product ID: 2839